فروش کفپوش عایق برق

616251
1468408502-فروش-کفپوش-عایق-برق.jpg
  • شهر تهران
  • 09352157467-09125147893
  • tehranswitch@hotmail.com
  • آقای وحید ترابی
  • http://tehranswitch.net
  • 33951254- 33917342
  • درس : تهران – خیابان سعدی جنوبی – کوچه خوانساری – پاساژ امیر کبیر – واحد 402
  • تعداد بازدید : 2219
  • تاريخ انقضاء : ۲۴ بهمن ۹۵
  • تاریخ بروزرسانی: دوشنبه, ۱۵ آبان ۹۶

فروش کفپوش عایق برق

تهران سوئيچ تنها ارائه دهنده کفپوشهاي عايق الکتريکي مطابق با استانداردهاي توليد ميباشد

کفپوش عايق برق يکي از محصولات تخصصي اين شرکت بوده که داراي کيفيتي متمايز و برتر نسبت به ساير محصولات مشابه موجود درکشور ميباشد و با قيمتي به مراتب مناسب تر به متقاضيان ارائه مي گردد.

کفپوش عایق برق تهران سوئیچ مقاوم در برابر ميدان مغناطيسي بوده و صددرصد عدم رسانا در برابر جريان الکتريسته و بارهاي الکتريکي مي باشد.

برند محصول سيشرن و ساخت کشور آلمان است که داراي تائيديه از لابراتوار اي بي بي ، چزي ايتاليا و آزمايشگاه مرجع فشارقوي وزارت نيرو مي باشد .

در ايران کفپوش عايق برق توليد نميشود و عده اي افراد سودجو لاستيک هاي معمولي و ورزشي را به عنوان کفپوش عايق برق ارائه مي دهند ، که حتي اين افراد با اسناد تقلبي از تائيديه پژوهشگاه نيرو محصول خود را به عنوان کفپوش عايق برق تائيديه دار به فروش ميرسانند که اين امر خطرات ناگواري را براي اپراتور دارد لذا از شما تقاضا دارم که در اين خصوص دقت نظر بفرماييد.

کفپوش هاي وارد شده توسط شرکت تهران سوئيچ در کلاس هاي مختلف و با ولتاژ فشار ضعيف 1000 ولت تا فشار قوي 60 کيلو ولت ميباشد :

* کفپوش عايق برق 400 ولت

* کفپوش عايق برق 1000 ولت

* کفپوش عايق برق 6 کيلو ولت

* کفپوش عايق برق 20 کيلو ولت

 کفپوش عايق برق 36 کيلو ولت

* کفپوش عايق برق 54 کيلو ولت

* کفپوش عايق برق 60 کيلو ولت

کفپوش هاي عايق برق Sichern آلمان در رنگ هاي مختلف و با توجه به ولتاژ و کلاس استاندارد ارائه مي شوند :

کفپوش عايق برق آبي ، سبز ، سورمه اي ، توسي ، قرمز ، مشکي ..

کفپوش عايق برق طبقه خاصي از کفپوش هاي لاستيکي با خواص ضد الکتريکي عالي ميباشد که براي استفاده در مقابل تابلوهاي برق ، پستهاي برق و ايستگاههاي فشار قوي کاربرد دارد.

اين فرش ها اپراتورها يا کارکنان واحد نگهداري و تعميرات تجهيزات الکتريکي را در برابر برق گرفتگي و شوکهاي الکتريکي احتمالي محافظت مينمايد. کفپوش هاي عايق برق شرکت تهران سوئيچ بايد در مکانهايي که احتمال خطرات جاني و ايمني بالاست مورد استفاده قرار گيرد.

شرکت بزرگ تهران سوئيچ تنها ارائه دهنده کفپوش هاي عايق برق با استاندارد توليد در ايران ميباشد

در ايران کفپوش عايق برق توليد نميشود و در صورت ادعاي فروشنده مبني بر توليد کفپوش عايق برق ايراني حتما درخواست بازديد از کارخانه را داشته باشيد!!!!!!

عده اي افراد سودجو لاستيک هاي معمولي و ورزشي را به عنوان کفپوش عايق برق ارائه مي دهند . که حتي اين افراد با اسناد تقلبي از تائيديه پژوهشگاه نيرو محصول خود را به عنوان کفپوش عايق برق تائيديه دار به فروش ميرسانند که اين امر خطرات ناگواري را براي اپراتور دارد لذا از شما تقاضا دارم که در اين خصوص دقت نظر بفرماييد.

توجه: مشاهده شده اخيرا عده اي سودجو لاستيک هاي معمولي را به نام فرش عايق به متقاضيان ارائه ميدهند که اين امر ميتواند زمينه ساز خطرات و فجايع سنگيني باشد.

کفپوش عايق برق يکي از محصولات تخصصي اين شرکت بوده که داراي کيفيتي متمايز و برتر نسبت به ساير محصولات مشابه موجود درکشور ميباشد و با قيمتي به مراتب مناسب تر به متقاضيان ارائه مي گردد.

اين کفپوش ها مقاوم در برابر ميدان مغناطيسي بوده و صددرصد عدم رسانا در برابر جريان الکتريسته و بارهاي الکتريکي مي باشد.

تهران سوئيچ تنها و بزرگ ترين شرکت وارد کنند? کفپوش هاي عايق برق همراه با تاييديه آزمايشگاه فشار قوي پژوهشگاه نيرو و مرکز پژوهش متالورژي رازي در ايران مطابق استاندارد IEC 61111( ايزو ) آماده است تا کفپوش هاي عايق برق را بصورت سفارشي همراه با بيشترين کيفيت و بهترين قيمت به شما مشتريان عزيز ارائه نمايد.

نکته قابل توجه اينکه اين فرش هاي عايق اپراتورها يا کارمندان قسمت نگه داري و تعميرات تجهيزات الکتريکي را از خطرات برق گرفتگي و شوک هاي الکتريکي و ... محافظت مينمايد.

شماره های تماس :33985922- 33951254- 33917342

همراه :09125147893-09352157467

فکس : 33984674

مدیریت : آقای وحید ترابی  
 


تصاویر این آگهی

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟