با میکروپیگمنتیشن چگونه زیباتر شویم؟

article-thumbnail
دستگاه میکروپیگمنتیشن  
دستگاه میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی و زیرین پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر پوست انجام می‌شود. بیشتر خانم‌ها دلشان می‌خواهد همیشه آراسته باشند، اما شاید فرصت و حوصله نداشته باشند. شاید به همین دلیل دستگاه تاتو و بعدها دستگاه میکروپیگمنتیشن طرفداران زیادی پیدا کرده است. در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.

 

دستگاه  میکروپیگمنتیشن

 

رنگ در دستگاه میکروپیگمنتیشن
انتخاب رنگ مناسب برای میکروپیگمنتیشن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگ‌هایی که بر اساس اصول بهداشتی تولید نشده‌اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه خواهد شد.
برای اطمینان از نبود حساسیت به رنگ میکروپیگمنتیشن نیز در مواردی آزمون رنگ و حساسیت تقریباً 7 روز قبل از انجام عمل انجام می‌شود که نتایج آن نشان می‌دهد رنگدانه باعث واکنش ناخواسته می‌شود یا نه. معمولاً برای انجام آن، مقدار کوچکی از رنگدانه یا رنگدانه‌های مورد نظر جداگانه به پوست وارد می‌شود.

هاشور ابرو با دستگاه میکروپیگمنتیشن
با تکنیک دستگاه میکروپیگمنتیشن می‌توانیم تاتو ابرو انجام دهیم و شکل ابروها را مو به مو در موارد کم‌پشتی بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کنیم. حتی با تاتو ابرو می‌توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر و جوان‌تر کرد.
در صورت وجود نداشتن تناسب بین دو ابرو هم امکان یکنواخت کردن آنها با میکروپیگمنتیشن وجود دارد. اصلاح رنگ و شکل ابروها هم با این روش انجام می‌شود.

آرایش چشم با دستگاه میکروپیگمنتیشن
با روش میکروپیگمنتیشن میتوان آرایش چشم به صورت دائمی داشته باشیم. میکروپیگمنتیشن روی پلک هم انجام می‌شود و می‌توان با آن باعث بیشتر به نظر رسیدن تراکم مژه‌ها شد.
همچنین، میکروپیگمنتیشن چشم برای کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ‌های مختلف ( تاتو خط چشم)، تصحیح افتادگی چشم، کشیدن مژه‌ها در موارد وجود نداشتن مژه، اصلاحات افتادگی پلک با صاف کردن ناحیه کانتوس داخلی و روشن کردن ناحیه نزدیک به کانتوس خارجی و... به کار می‌رود.

 

دستگاه  میکروپیگمنتیشن

 

آرایش لب با دستگاه میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن لب با هدف‌های مختلفی مانند ساخت مجدد حالت لب، تقویت رنگ خود لب به‌صورت کامل یا جزئی، اصلاح تقارن در مواردی که به علت تصادفات رانندگی یا سایر موارد مثل جای جراحی، لب‌شکری که یک نقص مادرزادی است پس از اتمام مراحل جراحی، اصلاح چروک‌های بالای لب با تکنیک‌های پیشرفته، افزایش حجم لب به کمک تکنیک‌های سایه روشن (در مورد مردان به‌صورت نامحسوس) انجام می‌شود.
آرایش دائمی لب با میکروپیگمنتیشن به معنای نیاز نداشتن به استفاده از لوازم آرایشی نیست، بلکه ته رنگی به لب می‌دهد که باعث می‌شود فرد در تمام اوقات بدون استفاده از لوازم آرایش هم ظاهری آراسته داشته باشد. در عین حال حدود جایی که باید آرایش شود را معین می‌کند، مانند کتاب‌های نقاشی بدون رنگ که بچه‌ها با رعایت خطوط آن را رنگ می‌کنند.
در ترمیم‌ها امکان اصلاح رنگ وجود دارد، ولی حذف رنگ مستلزم گذشت زمان است و شانس از بین بردن کامل آن با لیزر خیلی زیاد نیست. از اینکه با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.


 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۹۵
  • تعداد بازدید: 3185

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟