بسته بندی محصولات تک نفره

article-thumbnail
بسته بندی محصولات تک نفره
در حال حاضر، محصولات تک نفره مانند نمک تک نفره، فلفل تک نفره و سماق تک نفره در اکثر رستوران‌ها، فست فودها، هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، کترینگ‌ها، کافی شاپ‌ها، جشن تولد و عروسی‌ها، تالارهای پذیرایی، همایش‌ها و کنفرانس‌ها و میزگردها، ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی، پایانه‌های مسافربری، اتوبوس‌های بین شهری، میهمانی‌ها، هیئت‌های مذهبی و مساجد و... استفاده می‌شود.
در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.
نمک تک نفره، فلفل تک نفره و سماق تک نفره رستورانی و مجلسی را می‌توان با استفاده از دستگاه‌ بسته بندی با قیمت‌های متفاوت تولید کرد.
اگر می‌خواهید محصولات تک نفره تولید و به رستوران‌ها و فروشگاه‌ها عرضه کنید، دستگاه‌ بسته بندی انواع چای، گیاهان دارویی، شکر، نمک، سماق و فلفل تک نفره می‌توانند بسته‌های سه سر دوخت و چهار سر دوخت را تولید کنند که در وزن‌هایی تا 10 گرم را شامل می‌شود.
دستگاه بسته بندی حجمی مناسب بسته بندی انواع مواد گرانولی و همینطور پودرهای کریستالی است. به این معنا که پودرهای کریستالی را می‌توان توسط دستگاه‌های حجمی بسته‌بندی کرد، اما مواد پودری که چسبناک هستند با آن انجام نخواهند شد.
پودرهای چسبناک را توسط دستگاه مخصوص پودری که مجهز به ماردون و اوگر است، بسته بندی می‌کنند.


نمک  تک  نفره


برای مشخص کردن دستگاه بسته بندی مناسب چند راه حل ساده جود دارد. کافی است محصول را در کف دست خود مشت و فشرده کنید. پس از باز کردن مشت، اگر محصول از هم پاشید و به هم ریخت، آن محصول چسبناک نیست و می‌توان توسط دستگاه بسته بندی حجمی کار بسته بندی را انجام داد.
اگر محصول در کف دست پس از باز کردن مشت به همان شکل باقی ماند، آن را باید توسط دستگاه مخصوص پودری که ماردون دارد بسته بندی کرد.
دستگاه بسته بندی نمک می‌تواند انواع بسته‌های سه سر دوخت یا چهار سر دوخت و یا حتی پشت دوخت را تولید کنند که معمولاً در وزن‌های 2 تا 5 گرمی هستند. این دستگاه می‌تواند انواع محصولات مختلف گرانولی و پودری را بسته بندی کند و بهترین‌ها را روانه بازار پر مصرف و پرسود کند.
انواع دستگاه بسته بندی که در بالا آمد، حدود 70 بسته در دقیقه را تولید می‌کنند که با توجه به قیمت دستگاه و سودآوری این حوزه بسیار مطلوب است. امکان استفاده از انواع سلفون را دارند و می‌توانند نمونه‌های زیبایی را تولید کنند که در بازاریابی و فروش سماق، فلفل و نمک تک نفره تاثیر بسزایی دارند.
از اینکه با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۹۵
  • تعداد بازدید: 4165

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟