برای بسته بندی برنج انواع کیسه وجود دارد

article-thumbnail
بسته بندی برنج
بسیاری از مردم در آسیا برای تأمین میزان بسیار زیادی از کالری مورد نیاز بدن خود نیاز مبرم به برنج دارند، زیرا آنها از نظر مالی توانایی دسترسی به یک طیف گسترده از مواد غذایی مانند میوه‌ها، سبزیجات و غذاهایی از منابع حیوانی مثل گوشت، لبنیات و تخم مرغ ندارند.
در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.


چاپ  برروی  کیسه  برنج


در نتیجه، کمبود آهن، زینک و ویتامین آ به کمبودهای ریز مغذی شایع در کشورهای مصرف‌کننده برنج تبدیل شده است. هزینه این کمبودها از لحاظ زندگی و کیفیت زندگی بسیار زیاد است و زنان و کودکان بیشتر در معرض خطر هستند.برنج از جمله غلات غالب در اکثر کشورهای آسیایی است و غذای اصلی بیش از نیمی از جمعیت جهان به شمار می‌رود (از جمله بسیاری از کسانی که در فقر زندگی می‌کنند) و به همین خاطر افزایش هرچند ناچیز در محتوی دانه‌های برنج و غنی‌سازی برنج می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر سلامت انسان داشته باشد.
برای داشتن برنج خوب نیاز است نکاتی رعایت شود که در سلامت این محصول تأثیرگذار است. کاشت و مراقبت استاندارد از برنج عامل مهمی است، اما در کنار این نوع مراقبت‌های کشاورزی، برنج به برخی مراقبت‌های پس از برداشت محصول نیز نیاز دارد. از جمله این مراقبت‌ها می‌توان بسته بندی برنج مناسب را نام برد که تأ‌ثیر بسیار زیادی در نگهداری و سلامت برنج دارد.
برای بسته بندی برنج در سرار دنیا انواع کیسه ها از جمله کیسه های پارچه ای یا همان کیسه برنج یا گونی برنج یا کیسه های نایلونی که همان کیسه پلی پروپیلن است، در نظر گرفته شده که می‌توان با این نوع بسته بندی برنج آن را از آفات و رطوبت دور نگه داشت. چاپ برروی کیسه برنج هم جزء موارد بسته بندی آن است.


چاپ برروی  کیسه  برنج


جهت غنی سازی برنج تحقیقاتی بر روی افزایش زینک و بتاکاروتن بیشتر در برنج انجام شده است. برنج در حال حاضر در حد وسیعی افزایش داشته و مورد استفاده گروه بزرگی از مردم جهان است. بنابراین، برنج سالم تر می تواند برای کاهش کمبود ریزمغذی‌ها بسیار مفید باشد، چون این پتانسیل را دارد تا توسط بسیاری از مردم دنیا مورد استفاده قرار گیرد.
از اینکه با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۹۵
  • تعداد بازدید: 7469

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟