فروش دتکتور آرگوس فروش دتکتور دودی آپولو فروش دتکتور حرارتی آپولو

59401
فروش دتکتور آرگوس فروش دتکتور دودی آپولو فروش دتکتور حرارتی آپولو
  • شهر تهران
  • 09121486192
  • asafire.co@gmail.com
  • شرکت آراد ساختمان آبان (آسا)
  • https://asafire.ir/
  • 22877892
  • تهران، ابتدای پاسداران، نگارستان دوم (کاشیها )، پلاک 4، طبقه اول
  • تعداد بازدید : 2707
  • تاريخ انقضاء : ۴ بهمن ۹۶
  • تاریخ بروزرسانی: شنبه, ۶ بهمن ۹۷
-بهترین دتکتور های سیستم اعلام حریق را از شرکت آراد ساختمان آبان ( آسا ) بخواهید فروش دتکتور آپولو ( detector apollo )،فروش دتکتور دودی آپولو ، فروش دتکتورحرارتی آپولو ( smoke detector ) ( heat detector )

لازم به ذکر است که برند آپولو ( apollo ) یکی از معروف ترین برند های سیستم های اعلام حریق می باشد.

از جمله اجزای تشکیل دهنده سیستم اعلام حریق دتکتور ها می باشند.این دتکتور ها به آشکارساز یا کاشف نیز معروف هستند که حریق و آتش را حس می کنند.

فروش دتکتور دودی آیولو و دتکتور حرارتی آپولو با بهترین قیمت توسط شرکت آراد ساختمان آبان (آسا

- فروش دتکتور آرگوس - argus - با بهترین قیمت

فروش دکتور دودی آرگوس، دکتور حرارتی آدرس پذیر آرگوس

لازم به ذکر است که این دتکتور مورد تایید سازمان آتش نشانی است و دارای استاندارد lpcb می باشد.

دتکتور ها ( سنسور ، کاشف ، آشکار ساز ) در حقیقت وسیله ای هستند که حریق و آتش را حس می‌کنند.-طراحی و اجراو نصب سیستم اعلام حریق با بهترین قیمت ممکن

با نصب سیستم اعلام حریق برای ساختمان های مختلف همچون کارخانه ها ، تولیدی ها ، مجتمعات مسکونی ، مدارس و ... از آتش سوزی ( fire ) که یکی از خطرناک ترین پدیده‌ها محسوب می شود جلوگیری نمایید.

همانطور که اطلاع دارید دقایق اولیه شروع آتش سوزی اهمیت زیادی دارد از همین روی شناسایی حریق در لحظات اولیه بسیار مهم می باشد.سیستم های اعلام حریق قادرند تا در لحظات اولیه حریق را شناسایی کنند و مراتب را به مرکز کنترل ارسال نمایند تا از آن طریق به وسیله ی آژیر ، خطر به ساکنین اعلام شود و یا توسط تلفن به مراکز آتش نشانی خبر دهد.لازم به ذکر است که بعضی از این سیستم ها قادرند تا در صورت لزوم برای مثال مکان های حساس ، بطور اتوماتیک آتش را خاموش نمایند.

-طراحی و اجرای سیستم اطفاء حریق افشانه آب یا اسپرینکلر - sprinkler -

اسپرینکلر وسیله ای است ساده که با کمک دیگر تجهیزات شبکه های لوله کشی از جان و مال افراد در برابر حریق و آتش محافظت می کند.

اسپرینکلر اولین و پر استفاده ترین سیستم اطفاء حریق در کل دنیا **

طراحی و اجرای سیستم اطفاء حریق اتوماتیک آبی ( اسپرینکلر )، فروش اسپرینکلر با بهترین قیمت تخصص ماست...

سیستم اطفاء حریق اسپرینکلر بهترین انتخاب برای انبارها ، مراکز توزیع ، تسهیلات هواپیمائی و نظامی ، مدارس ، کارخانجات تولیدی ، ساختمان های مسکونی و ... می باشد.- طراحی نقشه سیستم اعلام حریق و اجرای نقشه سیستم اعلام حریق را از ما بخواهید...

شرکت آراد ساختمان آبان (آسا) همراه با کادری حرفه ای آماده طراحی نقشه سیستم اعلام حریق و اجرای کامل سیستم اعلام حریق ( برق ) می باشد.

لازم به ذکر است که نقشه اعلام حریق مطابق با آخرین ضوابط سازمان آتش نشانی انجام می گردد.اگر به دنبال مجموعه ای هستید که آگاهی کاملی از قوانین به روز آتش نشانی و همچنین توانایی و سوابق خوبی در اجرای سیستم های اعلام و اطفای حریق داشته باشد با ما تماس بگیرید...منتظر تماس شما عزیزان هستیم...
 

تصاویر این آگهی

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟