ساخت دستگاه بالانس صنعتی و بالانس در محل دانش بنیان

58943
ساخت دستگاه بالانس صنعتی و بالانس در محل دانش بنیان
 • کرج
 • 09199924217
 • stsshahin487@yahoo.com
 • سعید ظریفیان
 • http://shahintanzim.com
 • 02636100701
 • کرج گرمدره خیابان تاجبخش خیابان ناصریه پلاک 152
 • تعداد بازدید : 3126
 • تاريخ انقضاء : ۷ تیر ۹۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۴ اردیبهشت ۹۸
شرکت شاهین تنظیم صنعت (دانش بنیان)
وروداین شرکت به حوزه فعالیت بالانس و ارتعاش سنجی از سال ۱۳۷۳ و تنها فعالیت آن به صورت متوالی بالانس قطعات صنعتی بوده است ، در حین فعالیت احساس نیاز به دستگاه های بالانس منتهی به تحقیقات در راستای ساخت دستگاههای بالانس و ارتعاش سنج شده و بعداز دو دهه فعالیت در این زمینه اکنون مفتخراست در راستای کمک به جامعه و ارتقای سطح علمی و فنی آن محصولات کاملی از سنسورهای مورد استفاده دراین صنعت (شتاب سنج و سرعت سنج)و دستگاههای بالانس استاتیک و دینامیک و ارتعاش سنج رابه عرضه عموم بگذارد.
ساخت دستگاه بالانس:
شرکت شاهین تنظیم صنعت با مدیریت مجرب و با استفاده از برترین مهندسین داخلی توانست برای اولین بار در تاریخ صنعت کشور به تکنولوژی تولید و ساخت دستگاه های بالانس و میکرو بالانس دست یابد.در حال حاضر شرکت شاهین تنظیم صنعت با اتکا به آخرین فناوری های صنعتی و با بیش از سالها تجربه درخشان در زمینه تولید انواع دستگاه های بالانس و همچنین قطعات دوار،خود را به عنوان یکی از سرآمدترین شرکت های بالانس در ایران و خاور میانه معرفی کرده است.
ین شرکت در سال ۱۳۷۳ تاسیس و در زمینه های : ساخت انواع دستگاههای بالانس صنعتی و خدمات بالانس صنعتی و ارتعاش سنجی و تعمیرات قطعات دوار فعالیت داشته و تاکنون خدمات ارزنده ای رابه صنعت کشور ارائه داده است . از جمله فعالیتهای این شرکت عبارتند از :ساخت انواع دستگاههای بالانس - بالانس قطعات صنعتی-آنالیز ارتعاشات-ارتعاش سنجی مطابق با استانداردهای بین المللی - تعمیرات و بازسازی قطعات دوار-مشاوره فنی و بالانس در محل .
این شرکت مفتخر است که میتواند تمامی این موارد را با پوشش دهی کلیه ی استانداردهای مربوطه به صنعتگران عزیز ارائه دهد

ریشه تاسیس این شرکت به دهه هفتاد برمیگردد، و مهندسین این مجموعه با تلاش شبانه روزی و با تکیه بر شعار ما میتوانیم در کنار هم گرد آمده اند و دانش فنی خود را ارتقاء داه اند .هم اکنون این مجموعه با عزم و اراده خاص و با درایت مدیران برجسته ی خود توانسته است در طی سالهای اخیر در صنعت بالانس کشور بالاترین رتبه را کسب کند و ما اطمینان داریم که با انتقادات و پیشنهادات شما روز به روز به این پیشرفت دامن خواهیم زد.
چشم انداز گروه: مجموعه ای یکپارچه از عناصر خدماتی ، تولیدی، که در گروه محصولات انتخابی مکمل صنعتی در بازارهای هدف مکمل پیشگام و پیشتاز است و سه عنصر یادگیری سازمانی ، نوآوری و بهبود مستمر ، شالوده سازمان را تشکیل میدهد . چهارچوبهای ارزشی گروه : ۱- مشتری مداری ۲- صداقت و درستی ۳- عرضه خدمات و محصولات با کیفیت مرغوب تحت استاندارهای بین المللی ۴- انعطاف پذیری سریع و متناسب با نیاز و امکانات جامعه ، مشتری و سازمان ۵- نظم و انظباط سیستمی و قانونمداری ۶- توجه به سود آوری در جهت حفظ و رشدسازمان با حفظ سایر ارزشهای سازمان ۷- پذیرش نیروی انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان ۸- شایسته سالاری در نیروی انسانی ۹- بهینه سازی و بهروری جهت رشد و ارتقاء -۱۰ علم بنیانی
بالانس قطعات :
بالانس قطعات سبک از محدوده وزنی ۲۰ گرم تا وزن ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ گرم در این شرکت قابل اجرا میباشد بالانس قطعات سبک از محدوده وزنی ۰.۰۲ کیلو گرم تا وزن ۲۰.۰۰۰ کیلو گرم در این شرکت قابل اجرا میباشد

به عنوان یک مرکز پیشرو و شناخته شده در صنایع مهم و استراتژیک کشور و با در اختیار داشتن نیروهای زبده و امکانات کارگاهی مجهز،قادر به ارائه انواع خدمات بالانس کارگاهی شامل بالانس دینامیک،بالانس استاتیک ،بالانس دقیق(Precision Balancing)، بالانس روتورهای دور بالا (High Speed)، بالانس قطعات سنگین صنعتی ، بالانس محورهای انعطاف پذیر (Flexible Rotor)،بالانس روتور توربین گاز و بخار و ... می باشد.

دستگاه های مورد استفاده

دستگاه های بالانس و انالیز ارتعاشات صرفا اروپایی و تحت کالیبراسیون واقعی سازنده به همراه دستگاههای داخلی ساخت این شرکت به مراجعین محترم خدمت مینمایند

ظرفیت این دستگاه ها برای قطعات از محدوده ۳۰ گرم الی ۲۰۰۰۰ کیلوگرم میباشد

بالانس قطعات براساس مشخصات طراح اولیه قطعه و یا بر اساس استاندارد ایزو صورت می پذیرد و در پایان گواهی عملیات صورت گرفته ارائه میگردد.
این شرکت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران موفق به دریافت درجه ی دانش بنیانی گردید.و همکنون جزو شرکتهای دانش بنیان و همچنین همراه و همکار دفاعی و نظامی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ضریب امنیتی بالا میباشد.
وبسایت:www.shahintanzim.com
www.stsgroupco.com
www.portablebalancing.com
ایمیل: stsshahin۴۸۷@yahoo.com
مدیر عامل : مهندس محمدرضا نصرآبادی

تصاویر این آگهی

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟

 1. avatar

  مرتضی یاری

  فرق بالانس استاتیک و بالانس دینامیک در چیست؟

  ۳ آبان ۹۵