۷۰ درصد بازار جهانی گوشی‌های سازمانی در دست آیفون ۶

article-thumbnail
از تمام آیفون‌هایی که در فصل سوم سال جاری میلادی فروخته شدند 85 درصد را آیفون 6 بود و مدل 6 Plus نیز تنها 15 درصد این بازار را از آن خود کرد.

شرکت اپل اعلام کرد که در فصل سوم سال ۲۰۱۴ میلادی حدود ۷۰ درصد بازار جهانی گوشی‌های هوشمند سازمانی را در اختیار گرفته که این اتفاق به واسطه عرضه آیفون ۶ رخ داده است.
مرکز Good Technology بر اساس آخرین بررسی خود اعلام کرد ۶۹ درصد فعال‌سازی گوشی‌های هوشمند سازمانی در فصل سوم سال جاری میلادی مربوط به آیفون می‌شده است که این رقم از ۶۷ درصد مربوط به فصل دوم سال جاری بیشتر است.

شرکت اپل این اتفاق را مدیون عرضه آیفون ۶ و ۶ Plus است که این روزها بین کاربران سازمانی محبوبیت فراوان کسب کرده است و طی ماه سپتامبر کسب‌وکارها به میزان قابل ملاحظه به این دو محصول رجوع کرد‌ه‌اند.

بر اساس گزارش مرکز Good Technology، مدل کوچکتر آیفون جدید بیش از مدل بزرگ‌تر محبوبیت کسب کرده است و از تمام آیفون‌هایی که در فصل سوم سال جاری میلادی فروخته شدند ۸۵ درصد را آیفون ۶ تشکیل داده است و مدل ۶ Plus نیز تنها ۱۵ درصد این بازار را از آن خود کرده است.

ین گزارش همچنین نشان داد از تمام گوشی‌های هوشمندی که طی فصل سوم در عرصه سازمانی فعال شدند ۲۹ درصد مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید بودند که این رقم نسبت به ۳۱ درصد فصل گذشته کاهش یافت.

سیستم‌عامل ویندوز فون مایکروسافت نیز در سه ماهه سوم امسال تنها یک درصد از بازار گوشی‌های هوشمند سازمانی را در اختیار گرفت.
برچسب ها:
  • نویسندهرایورز
  • تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۹۳
  • تعداد بازدید: 5894

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟