گلکسی اس ۶ اج با صفحه نمایش خمیده از دو طرف در راه است

article-thumbnail
بر اساس اخبار جدیدی که توسط وب سایت sammobile منتشر شده، وجود صفحه نمایش خمیده در دو طرف نمایشگر گلکسی اس ۶ ادج تایید شده است. در حقیقت پرچمدار بعدی این شرکت یک قدم رو به جلو در زمینه گوشی هایی با صفحه نمایش خمیده، مانند گلکسی نوت اج خواهد بود.

کد این مدل گلکسی اس ۶، SM-G925 خواهد بود و نام آن برای ورود به بازار های مختلف Galaxy S6 Edge خواهد بود.

رابط کاربری گلکسی اس ۶ اج هم شبیه به گلکسی نوت اج خواهد بود. کاربران این تلفن هوشمند قادر خواهند بود آخرین اخبار از Yahoo، آخرین اخبار اقتصادی، داده های اطلاعاتی S Health، اعلان های گوشی و ساعت بیدار باش شبانه را در این دو قسمت خمیده مشاهده کنند.

البته این صفحه نمایش جذاب ویژگی های دیگری نیز ارائه خواهد داد. همچنین برخی اپلیکیشن های مخصوص این صفحه نمایش نیز از طریق فروشگاه نرم افزاری سامسونگ به کاربران ارائه خواهد شد.

از طرفی صفحه نمایش خمیده در دو طرف گوشی بر خلاف گلکسی نوت اج برای افراد راست دست و چپ دست نیز مناسب است. گوشی Galaxy S6 Edge در حوالی نمایشگاه MWC معرفی خواهد شد. امیدواریم گوشی گلکسی اس ۶ اج، مانند نوت اج تولید محدود نداشته باشد.

لازم به ذکر است که گلکسی اس ۶ سامسونگ نسخه معمولی و بدون خمیدگی در صفحه نمایش هم خواهد داشت اما هنوز دقیقاً مشخص نیست که غول تکنولوژی کره ای قصد دارد هر دو نسخه از تلفن هوشمند پرچمدارش را به صورت همزمان معرفی نماید و یا خیر، اما به یقین می توان اطمینان داشت که یکی از این دو محصول به زودی و در ماه های پیش رو (احتمالاً در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلون) رونمایی خواهند شد.
برچسب ها:
  • نویسندهgsmarena
  • تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۹۳
  • تعداد بازدید: 12677

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟