هنر چاپ عکس روی کاشی و سرامیک در پروژه‌های زیباسازی شهری

article-thumbnail
هنر چاپ عکس روی کاشی و سرامیک
هنر چاپ عکس روی کاشی و چاپ عکس روی سرامیک در پروژه‌های زیباسازی شهری، استخر، سونا، جکوزی و حمام، به عنوان تابلو فضای بیرونی، تزیین فضای بیرونی ساختمان و بنا و در پارک‌ها و مراکز تفریحی کاربرد دارد. این هنر توانسته است با تلفیق هنر ایرانی و علم روز زیبایی را به خانه‌های شما ارمغان آورد. با توجه به براق بودن سطح کاشی و سرامیک طرح چاپ شده با انعکاس نور زیبایی بسیاری به محیط می‌بخشد. اگر به فکر زیباسازی دکوراسیون خود هستید، استفاده از چاپ عکس روی کاشی و چاپ عکس روی سرامیک به صورت تکی یا پازلی پیشنهاد می‌شود.در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.


چاپ عکس  روی کاشی 


مزایای چاپ روی کاشی و سرامیک
1. امکان چاپ هر نوع عکس و تصویر روی کاشی و سرامیک بدون محدودیت
2. امکان چاپ هر نوع رنگ بدون محدودیت برخلاف کاشی‌های سنتی . سرامیک صنعتی
3. مقاومت فوق‌العاده بالای رنگ‌ها، عدم تغییر رنگ و ماندگاری ابدی
4. زیبایی و درخشندگی خاص
5. امکان چاپ در ابعاد دلخواه و بدون محدودیت حتی در ابعاد بسیار بزرگ
6. قابل استفاده در مناطق مختلف کشور با درجه دمایی متفاوت شامل سرد، گرم، بیابانی، مرطوب و...
7. چاپ دیجیتالی با وضوح 600 DPI
 
میزان مقاومت
1. مقاوم در برابر شست‌وشو و هر نوع شوینده
2. مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید
3. مقاوم در برابر گرما، سرما، رطوبت و یخ‌زدگی
4. مقاوم در برابر آتش و سوختگی
5. مقاوم در برابر کشیدن اشیای نوک تیز و ایجاد هرگونه خط و خش


 چاپ عکس  روی  سرامیک


استفاده از کاشی و سرامیک در پروژه‌های شهری
چاپ روی کاشی و چاپ روی سرامیک با روش پخت سوم در پروژه‌های شهری استفاده بسیاری دارد. برخلاف نقاشی‌ها که به‌سرعت در اثر عوامل جوی یا انسانی نابود می‌شود. سال‌هاست شهرداری‌ها برای زیباسازی شهری هزینه می‌نمایند و از روش‌‌های مختلفی برای بهبود ظاهری شهر استفاده می‌نمایند. اما بسیاری از این روش‌ها با توجه به هزینه‌ای که برای آن می‌نمایند توجیهی ندارد. به عنوان مثال، نقاشی‌های شهری بعد از مدت کوتاهی بر اثر باران و تابش نور خورشید کم‌رنگ شده و یا بر اثر عوامل انسانی از بین می‌روند. اما استفاده از چاپ عکس روی کاشی و چاپ عکس روی سرامیک مزیت فوق‌العاده‌ای نسبت به روش‌های دیگر دارد. چاپ عکس روی کاشی و چاپ عکس روی سرامیک حتی بعد از ده‌ها سال بدون هیچ گونه تغییر رنگی باقی می‌مانند. با استفاده از این روش نیاز به تجدید رنگ و یا تعمیر فضای مذکور نخواهد بود.
 
نحوه نصب کاشی و سرامیک
نصب کاشی و سرامیک‌های تولید شده مانند تمام کاشی و سرامیک‌های دیگر بسیار ساده خواهد بود. راحت‌ترین و مطمئن‌ترین روش نصب به‌کارگیری از چسب کاشی است. استفاده از چسب کاشی دقت و سرعت بیشتری دارد و همچنین زیبایی و تمیزی بیشتری نیز خواهد داشت. برای استفاده از این روش باید زیرسازی صورت گیرد و سطح مورد نظر مسطح و تراز شود. این عمل معمولاً با سیمان و ماله انجام می‌گیرد. در صورتی که در چسباندن کاشی و یا سرامیک‌ها دقت و ظرافت صرف شود و کاملاً مماس به یکدیگر نصب گردد نیاز به هیچ گونه بندکشی نخواهد بود.
از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 
 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۹۵
  • تعداد بازدید: 9072

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟