اجاره خودرو مقرراتی دارد که اجاره‌کننده موظف به انجام آن است

article-thumbnail
رواج اجاره خودرو
امروزه افراد بسیاری به دلایل مختلف مانند سفر به شهرهای مختلف و نیاز به خودروهای شخصی و یا مسافرت‌های دسته جمعی و نیاز به خودروهای گروهی، مسائل کاری و احتیاج به ماشین‌های لوکس برای رفت و آمد در روز اقدام به اجاره خودرو می‌کنند. در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.

 

اجاره  خودرو

 

یکی از دلایلی که اجاره خودرو بسیار در آن رواج دارد، برپایی مراسم عروسی است. این شب برای عروس و داماد شبی بسیار مهم تلقی می‌شود و از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند و حاضر به پرداخت هر هزینه‌ای هستند.
اجاره خودرو معمولاً به دو صورت انجام می‌پذیرد:
* اجاره کوتاه مدت خودرو
* اجاره بلند مدت خودرو
اجاره کوتاه مدت خودرو همان روزانه است که معمولاً به مدت یک یا چند روز است و گاهی کمتر از یک روز هم می‌شود. اگر مدت اجاره کمتر از 10 ساعت باشد، اجاره همان 10 ساعت باید پرداخت شود.
اجاره بلند مدت خودرو، مدت آن بیشتر از 28 روز و کمتر از 360 روز است که این نوع از اجاره شامل مزایایی است. از جمله پوشش بیمه‌ای بر حسب نیاز اجاره‌کننده، اجاره خودرو جایگزین در صورت عدم رضایت و یا خرابی، ارائه خدمات پشتیبانی و تعمیر و نگهداری خودرو در تمام مدت اجاره، مجوز طرح ترافیک روزانه و هفتگی و...

 

اجاره  خودرو

 

مؤسسات اجاره خودرو معمولاً در برخی اوقات سال پکیج‌هایی را ارائه می‌دهند که در آن معمولاً قیمت‌ها را کاهش می‌دهند و شرایط مناسب‌تری را فراهم می‌کنند که این فرصت بسیار مناسبی برای افرادی است که نیاز به اجاره خودرو دارند.
اجاره خودرو دارای شرایط و مقرراتی است که اجاره‌کننده موظف به انجام آن است. از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۹۵
  • تعداد بازدید: 2996

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟