خصوصیات کیسه برنج

article-thumbnail
تولید کیسه برنج و چاپ برروی کیسه برنج
تا سال‌های اخیر تمام نیاز به کیسه برنج از کشور هند تأمین می‌شد که به دلیل هزینه حمل و پرداخت ارزی برای این محصول، قیمت تمام شده آن برای خریداران بسیار بالا بود. در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.
شرکت‌های چاپ و تبلیغات با ورود به حوزه تولید کیسه برنج، این محصول را در کشور تولید کردند.

 

چاپ  روی  کیسه  برنج

 

در تولید کیسه برنج دو فاکتور مهم وجود دارد. اولین فاکتور مقاومت بالای کیسه برنج است. باید مد نظر داشت کیسه برنج تنها نباید وزن برنج‌ها را تحمل کند، بلکه باید در مقابل نیروهایی بسیار بیشتر از آن مقاوم باشد و پاره نشود.
از بار گیری تا رسیدن کیسه برنج به دست مشتری معمولاً چند بار این کیسه‌ها از فاصله‌های مختلف بر زمین می‌افتند و اگر کیسه برنج از مقاومت کمی برخوردار باشد، خسارت زیادی به تولیدکننده و توزیع‌کننده وارد می‌کند.
فاکتور دوم ضد رطوبت بودن گونی برنج است. معمولاً شهرهای تولیدکننده برنج بسیار مرطوب بوده و تنها کافی است به دلیل کیفیت کم کیسه برنج کمی برنج‌ها در معرض رطوبت قرار گیرند تا کیفیت آنها بسیار کم شود یا از بین بروند.
چاپ برروی کیسه برنج نیز برای توزیع‌کنندگان و دیده شدن برند و حفظ اعتبار آنها مهم است.
محصول برنج را به طرق مختلفی می‌توان بسته‌بندی کرد. بسته‌های پلاستیکی و کیسه‌ای در اوزان 2 تا 10 کیلوگرمی تولید می‌شوند.
به دلیل پر مصرف بودن برنج در میان خانواده‌های ایرانی عموماً تمایل بر خرید کیسه این محصول با سایز بزرگ را دارند. در طی سال‌های اخیر نوع زیپ و دسته‌دار گونی‌ها  تولید شده و چون حمل از فروشگاه به محل مصرف آنها آسان‌تر از کیسه با دوخت قدیمی است، مناسب‌تر هستند.

 

چاپ  روی  کیسه  برنج

 

از اینکه با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.
 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۹۵
  • تعداد بازدید: 3787

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟