خدمات مالی و حسابداری به چه خدماتی گفته می شود

article-thumbnail
اکثر افراد در زندگی اداری و شخصی خود حتما با مباحث مالی روبرو می شوند و نیاز به دریافت خدمات مالی پیدا می کنند. اما به چه موضاتی خدمات مالی و حسابداری گفته می شود؟ برای دانستن بیشتر پیرامون این موضوع با وب سایت وبی همراه باشید.
خدمات  مالی

خدمات مالی و حسابداری در واقع همان خدمات اقتصادی است. این خدمات توسط موسسات مالی و اعتباری انجام و به افراد حقیقی و حقوقی ارایه می شود. از جمله موسسات مالی که خدمات مالی و حسابداری ارایه می کنند می توان به بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت های بیمه، شرکت های بورس و شرکتهای سرمایه گذاری دولتی اشاره کرد.

خدمات  مالی

علاوه بر شرکت های نام برده شرکت هایی وجود دارند که به ارایه خدمات مالی و حسابداری به شرکت ها و موسسات و نهادها می پردازند. این شرکت ها با توجه به اهمیت اطلاعات مالی و حسابداری در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی امروزی دست به ارایه خدمات مالی و حسابداری می زنند و با انجام خدمات مالی، خدمات حسابداری، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تهیه صورت های مالی، ارایه مشاوره مالی و ....... به افراد حقیقی و حقوقی، واحدهای تجاری، شرکت های فعال در عرصه اقتصادی و .... خدمات مالی و حسابداری ارایه می کنند. اکثر افراد فعال در این حوزه خود توان علمی و تخصصی کافی جهت انجام اموری مانند خدمات مالی، خدمات حسابداری، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تهیه صورت های مالی، ارایه مشاوره مالی را ندارند بنابراین ترجیح می دهند خدمات مالی و حسابداری خود را از شرکت های حسابرسی و موسسات خدمات مالی و حسابداری دریافت کنند.

خدمات  مالیاتی

از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.
 
برچسب ها:
  • نویسندهوب سایت وبی
  • تاریخ انتشار: ۶ مهر ۹۵
  • تعداد بازدید: 4011

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟