روش تشخیص لوازم یدکی تقلبی از اصل

article-thumbnail
آیا می دانید لوازم یدکی خودرویی که خریده اید اصل است یا تقلبی؟ برای پاسخ به این سوال با وب سایت وبیهمراه باشید.
 بارها حتی برای خود شما نیز باید پیش آمده باشد که پس از خرید لوازم یدکی خودرو متوجه شده اید که لوازم یدکی خودرو خریداری شده، تقلبی است. متاسفانه فروش لوازم یدکی خودرو تقلبی باعث آسیب شدید به خودرو ها می شود . بسیاری از افراد به دنبال راهی برای تشخیص لوازم یدکی خودرو اصل از تقلبی هستند اما شباهت بیش از حد لوازم یدکی خودرو تقلبی و اصل باعث شده است تا نتوانیم به راحتی جنس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم. اما راه هایی وجود دارد که ما می توانیم به وسیله آن متوجه اصل بودن لوازم یدکی خودرو شویم. یکی از این راه ها این است که درهنگام خرید لوازم یدکی خودرو کد قطعه را به شماره پیامکی کارخانه تولید کننده ارسال کنید و یا با یا استفاده از سامانه نرم‌افزاری تلفن همراه می‌توانند از اصالت لوازم یدکی خودرو مطمئن شویم 
لوازم  یدکی


علاوه بر این برخی از کارخانجات تولید کننده لوازم یدکی خودرو برای جلوگیری ازهرگونه تخلف و اجحاف به مشتریان خود در شبکه خدمات پس از فروش خود این امکان را ایجاد کرده اند  که مصرف‌کنندگان بتوانند پس از دریافت فاکتور خدمات و قطعات در تعمیرگاه، کد مربوط به هر خدمات یا قطعه را از طریق نرم‌افزار تلفن همراه ارسال و به صورت لحظه‌ای از قیمت اصلی و مصوب آن کالا یا خدمت آگاه شوند.
بنابراین با استفاده از این سیستم می توان از خرید لوازم یدکی خودرو تقلبی جلوگیری کرد و با استفاده از جنس اصل لوازم یدکی خودرو از آسیب رساندن به خودرو خود جلوگیری کنیم .
از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم
برچسب ها:
  • نویسندهوب سایت وبی
  • تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۹۵
  • تعداد بازدید: 6195

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟