پی وی سی باعث مقاوم‌تر و سبک‌تر شدن فلش مموری می‌شود

article-thumbnail
بهترین فلش مموری
جنس بدنه فلش مموری کارتی از نوع پی وی سی فشرده است که این جنس باعث مقاوم‌تر بودن و وزن سبک‌تر فلش کارتی می‌شود. همچنین، چاپ ماندگارتری می‌توان روی این جنس مشاهده کرد. در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.
فلش مموری کارتی مدلی کامل از یک کارت ویزیت با قابلیت چاپ تمام رنگی uv در هر دو طرف کارت است. ابعاد فلش مموری کارتی نیز حدود ۸۳ میلی‌متر در ۵۲ میلی‌متر است.


 
 
فلش  مموری


 
 
نوع چیپ ست به کار رفته در این فلش مموری‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت نگهداری اطلاعات در آن ده سال است.
نتیجه دیگر بررسی بهترین فلش مموری کارتی و تبلیغاتی حمل آسان و سبک آن است، زیرا همانند یک عابر بانک کوچک است و باریک و به‌راحتی در کیف پول جای می‌گیرد. فلش کارتی در حجم‌های متفاوتی وجود دارد این حجم‌ها در مقادیر 4، 8 و 16 گیگابایت هستند.
فلش مموری اختصاصی مدلی بسیار خلاقانه و جذاب و کاربرپسند است. این مدل از فلش مموری تبلیغاتی به شکل کاملاً اختصاصی با طرحی سفارشی توسط کاربر انجام خواهد شد.
جنس بدنه فلش مموری اختصاصی نیز از پی وی سی بوده و چیپ ست یا مدار به کار رفته در داخل فلش اختصاصی از پرسرعت‌ترین چیپ‌ها تولید می‌شود.
فلش اختصاصی را می‌توان ماندگارترین نوع تبلیغ در عرصه فلش مموری‌های تبلیغاتی دانست، زیرا طرح لوگو یا محصول شما همیشه نزد مشتریانتان خواهد ماند.
فلش مموری سفارشی نیز در حجم‌های مختلف 4، 8 و 16 گیگابایت نیز تولید می‌شود. اندازه این نوع فلش‌ها بسته به طرح محصول مورد نظرتان قابل تغییر است، لذا اندازه ثابتی ندارد.


 
 
فلش  مموری  چرمی


 
 
مدل بعدی که قصد معرفی آن را داریم، فلش مموری چرمی است که این مدل تحت عنوان فلش مموری چرمی و یا به اختصار فلش چرمی نام برده می‌شود که می‌توان آن را از قدیمی‌ترین گروه فلش‌های تبلیغاتی دانست.
فلش مموری چرمی قابلیت چاپ برند کاربر را توسط لیزر دارد و در انواع رنگ‌ها در بازار موجود است. فلش چرمی همانند یک جاسوئیچی بسیار شیک و شکیل با چاپی ماندگار از محصول یا کسب و کار شما همراهی همیشگی در کنار مشتریانتان خواهد بود.
فلش مموری‌های چرمی در اشکال مختلفی تولید می‌شوند، مانند فلش مموری چرمی مگنتی (آهنربایی)، فلش مموری چرمی دکمه‌ای و…که تنوع در فلش چرمی برای تبلیغات خود عامل مهمی است.
فلش مموری فلزی برتری خاصی نسبت به دیگر رقبای خود دارد و آن اندازه کوچک و ظرافت خاص آنان در طراحی است.
فلش مموری فلزی یا همان فلش فلزی قابلیت چاپ لیزر طرح یا لوگوی مورد نظر شما را روی بدنه خود فراهم می آورد. گفته می‌شود که این نوع از خانواده فلش مموری‌های تبلیغاتی از برترین و پیشرفته‌ترین نوع چیپ ست تولید شده مستند هستند که به چیپ ست‌های میکرو معروفند.
در بعضی از مدل‌های ظریف از فلش مموری فلزی  از چیپ ست‌های ناخنی که با تکنولوژی نانو تولید می‌شوند، استفاده می‌شود.
خانواده فلش فلزی با ظرفیت‌های متفاوت 4، 8 و 16 گیگابایت تولید می‌شوند.  


 
 
فلش  مموری  کارتی


 
 
در فلش مموری کریستالی، تبلیغاتی با تزیین بی‌نظیر از طرح و لوگوی شما را به صورت سه بعدی در قسمت کریستالی شکل آن می‌توان ایجاد کرد. کریستال به کار رفته در مدل فلش مموری کریستالی از نوع بسیار مرغوب است که قابلیت ایجاد شکل مناسب در آن را ساده‌تر و زیباتر می‌کند.
می‌توان در قسمت فلزی این نوع از فلش‌های مموری تبلیغاتی چاپ لیزر طرح یا لوگوی شما را نیز انجام داد.
فلش مموری کریستالی یا فلش کریستالی نیز در ظرفیت‌های متفاوت 4، 8 و 16 گیگابایت تولید می‌شود و گیرایی خاصی در زمینه تبلیغات و تأثیرگذاری در ذهن مشتری دارد. از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 
 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۹۵
  • تعداد بازدید: 2996

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟