ترفندهایی ساده برای تغییر دکوراسیون داخلی خانه

article-thumbnail
نصب تابلو روی دیوار
از کنار هم قرار دادن چند تابلوی عمودی و کشیده در کنار هم دیوار اتاق را بلندتر نشان دهید و برای کوتاه‌تر جلوه دادن دیوارهای بسیار بلند از تابلوهای افقی و کشیده استفاده کنید. در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.
تابلوهای کوچک را روی دیوارهای بزرگ نصب نکنید، زیرا هم ارزش هنری آن اثر کم می‌شود و هم جلوه بسیار بدی به دیوار منزل می‌دهید. تابلوهای کوچک را روی دیوا های کوچک مثل دیوار آشپزخانه و یا دیوار بین اتاق‌ها نصب کنید.


دکوراسیون   داخلی


رنگ‌ کردن دیوارها
رنگ دیوار ها در دکوراسیون داخلی خانه بسیار مهم است و نقش بسزایی را در زیباتر نشان دادن دکور منزل ایفا می‌کند. رنگ دیوارها باید بر سه اساس انتخاب شوند: 1- هماهنگی با لوازم و وسایل، 2 – مکانی که می‌خواهید رنگ کنید  و 3- علاقه به آن رنگ.
اگر رنگ انتخابی شما با رنگ لوازم و وسایل منزل هماهنگ نباشد، تضاد بسیار بدی بین آنها به وجود می‌آید که بعد از مدتی از آن رنگ خسته می‌شوید.
مکان‌های مختلف در منزل بر اساس استفاده‌ای که دارد باید رنگ خاص خود را داشته باشد، به طور مثال برای رنگ دیوار اتاق خواب شما باید از رنگ‌های لایت استفاده کنید و هرگز نمی‌توانید از این نوع رنگ‌ها برای اتاق نشیمن استفاده کنید. بنابراین رنگ‌ها را بسته به نوع مکان انتخابی تقسیم‌بندی کنید و اصلاً نگران چند رنگی شدن منزل خود نباشید. حتی با این کار یک دکور مدرن و خلاقانه ایجاد می‌کنید.


 دکوراسیون   داخلی


دکوراسیون داخلی آشپزخانه
خانم‌های خانه بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می‌گذرانند، بنابراین دکوراسیون داخلی آشپزخانه بسیار مهم است. برای دیوارها از کاشی و سرامیک‌های روشن استفاده کنید، زیرا علاوه بر اینکه باعث شاد شدن روحیه شما می‌شود، تمیز کردن و شستن آنها نیز بسیار راحت و بدون دردسر است. می‌توانید از یک یا دو تابلوی کوچک زیبا برای دکوراسیون دیوار آشپزخانه استفاده کنید.
از اینکه با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۹۶
  • تعداد بازدید: 3311

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟