مزایای نورگیر حبابی شکل کدام است؟

article-thumbnail
نورگیر و انواع پوشش پاسیو
برای اجرای سقف پاسیو انواع نورگیر حبابی شکل در اندازه‌های استاندارد مربع، مستطیل و تنوع رنگ زیاد در بازار موجود است. در ادامه با وبسایت وبی همراه باشید.
نورگیر حبابی شکل از دو قسمت پایه از جنس فایبر گلاس و حباب از جنس ورق اکریلیک تشکیل شده است. نورگیر حبابی شکل روی سازه فلزی ساخته شده توسط پروفیل آهن پیچ شده و ایزولاسیون آن توسط ایزوگام صورت می‌گیرد.
با تعبیه سیستم بازشو روی نورگیر، تهویه هوا و دسترسی به فضای بالای نورگیر میسر می‌شود. این نورگیرها عایق صوتی و حرارتی هستند و نحوه ایزولاسیون به صورتی است که در هنگام بارندگی شدید قطره‌ای آب از آن نفوذ نمی‌کند و در تمام شرایط آب و هوایی ایران قابلیت اجرا دارد.


نورگیر  حبابی  شکل


تنها گزینه ممکن و اصولی برای پوشش سقف پاسیو و حیاط خلوت در ساختمان‌ها، استفاده از نورگیر حبابی شکل کوپل یا پایه و حباب در ابعاد و اندازه‌های مختلف بسته به اندازه محل پاسیو یا حیاط خلوت و تنوع رنگ بی‌نهایت است تا ضمن مطمئن بودن از آببندی صد در صد آببند بودن با گارانتی، عایق صوتی و حرارتی بودن و امکان استفاده از نور طبیعی خورشید در روز برای روشنایی فضای داخل ساختمان در راستای صرفه‌جویی درمصرف انرژی، به دلیل گران شدن انرژی در کشور ما، از مقاومت بالایی در برابر اثابت اشیای سنگین از طبقات بالا و همچنین از بارپذیری بالایی (مانند تحمل برف و باران و تحمل وزن نفر جهت تعمیر و نگهداری سقف) برخوردار باشد و اینکه بتوان از پاسیو به عنوان یک اتاق استفاده کرد.
نورگیر حبابی شکل تنها گزینه پوشش سقف طبقه اول حیاط خلوت است، زیرا در بعضی موارد به اشتباه از ورق پلی کربنات برای پوشش سقف طبقه اول حیاط خلوت استفاده می‌شود. به علت خواص ورق پلی کربنات در این محل قابل اجرا نیست، ولی برای پوشش سقف حیاط خلوت در پشت بام قابلیت اجرا دارد.


مزایای  نورگیر  حبابی شکل


مزایای نورگیر حبابی شکل
* رنگ فریم‌ها در انواع مختلف
* با نوردهی بالا
* عدم دید از بیرون
* نشکن و مقام در برابر اشیای سنگین و تحمل بارهای سنگین
* قابل شست و شو
* با آببندی کامل بدون نفوذ آب و گرد و غبار
* نصب در کوتاه‌ترین زمان
* دارای پنجره تهویه هوا و ورودی به سقف
* زیبا و شیک متناسب با فضای کاربردی شما
از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.

 

برچسب ها:
  • نویسندهوبی
  • تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۹۵
  • تعداد بازدید: 4536

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟