چرا باید به یک مشاوره مالی مراجعه کنیم

article-thumbnail
اکثر افراد برای راه اندازی کسب و کار جدید و انجام ریسک های اقتصادی ترجیح می دهند به سراغ مشاوره مالی رفته و از ارایه مشاوره مالی آنها برای رونق و موفقیت کسب و کار خود استفاده کنند. اما یک مشاور مالی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد. برای پاسخ به این سوال با وب سایت وبی همراه باشید.
مشاور  مالی

مراجعه به مشاوره مالی و ارایه مشاوره مالی از سوی آنها باعث می شود تا ما در خصوص نحوه سرمایه گذاری و دست یافتن به موفقیت های اقتصادی به یک دید کلی و باز برسیم. مشاوره مالی با ارایه مشاوره مالی به ما جهت سرمایه گذاری ما را در مثلا بورس و یا سهام و طلا و مستغلات و ... مشخص می کند. 

اما هنگام مشورت با یک مشاور مالی شما باید حتما چند نکته را رعایت کنید:
از سوال کردن زیاد نهراسید
هنگامی که به مشاوره مالی نیاز دارید و به مشاور مالی مراجعه می کنید از پرس و جو زیاد نهراسید. متابسفانه افراد زیادی در هنگام برخورد با ارایه مشاوره مالی از طرف مشاور مالی منفعل شده و صرفا به توصیه‌های او گوش کرده و آنها را عملی می‌کنند. برای دریافت یک مشاوره مالی خوب علاوه بر گوش کردن باید خوب پرسیدن را نیز بلد باشید. علاوه بر سوالاتی در خصوص موضوع مشاوره حتما باید در مورد دلایل و مستندات پیشنهادات خود و مشاوره اش نیز ارایه دهد. اینکه آیا این توصیه سابقا در عمل موفق بوده است؟ درصد این موفقیت چقدر است؟ میزان سود محتمل چقدر است؟ در چه شرایطی این پروژه شکست می‌خورد و سوالاتی از این دست     .

مشاور  مالی

برای یافتن یک مشاور مالی خوب کامل جستجو کنید.
 مشاوره مالی بسیار مهم و اساسی است. زیرا شما علاوه بر اینکه تمام اسرار زندگی مالی خودر ا در اختیار مشاوره مالی قرار می دهید،  بخش مهمی از داشته ها و سرمایه اقتصادی خود را بر اساس گفته های او وارد جریان اقتصادی می کنید. بنابراین برای داشتن یک مشاور مالی خوب جستجو کنید و از افراد گوناگونی سوال بپرسید. پس تا آنجا که امکان دارد سعی کنید در این زمینه تحقیق کنید. حتی اگر دوستان یا اقوام‌تان مشاور مالی  را به شما معرفی کردند حرف او را بدون تحقیق قبول نکنید.

 مشاور

درباره مشاور مالی تحقییق کنید.
 جستجو کنید این مشاور مالی فعالیت و موفقیت او در چه زمینه هایی بوده است. بیشترین تجربه او در ارایه مشاوره مالی  در چه زمینه هایی بوده است؟ سعی کنید با توجه به تجربه و زمینه کاری به توصیه های مشاور مالی وزن دهید. اگر مشاور شما در زمینه بورس فوق‌العاده بوده است، شاید بهتر باشد توصیه‌های او را در این زمینه بیشتر جدی بگیرید. دقت کنید که محدودیت دانش یا سابقه یا حوزه فعالیت مشاورتان حوزه فعالیت یا موفقیت شما را محدود نکند. به توصیه‌ها به صورت اموری مطلق نگاه نکنید. به هر توصیه وزن متناسب ارزش آن بدهید.

مشاور

با ذهن باز و روشن به سراغ مشاوره بروید.
 باید در مشاوره مالی ابتکار عمل در دست شما باشد. به همین خاطر قبل از رفتن به سراغ مشاوره مالی  تصویری از برنامه اقتصادی‌ای که در نظر دارید ترسیم کنید تا هم مشاور مالی بتواند بهتر به شما کمک کند و هم شما بتوانید حداکثر بهره را از مشاور مالی ببرید.انفعال بیش از حد باعث می‌شود روال امور از دست شما خارج شود. فراموش نکنید که کارکرد مشاور مالی  این نیست که به جای شما زندگی اقتصادی‌تان را در دست بگیرد.

مشاور

از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.
 
برچسب ها:
  • نویسندهوب سایت وبی
  • تاریخ انتشار: ۶ مهر ۹۵
  • تعداد بازدید: 3766

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟