می دانید محبوب ترین سنگ ساختمانی چیست؟

article-thumbnail
انواع گرانیت خارجی در میان انواع سنگ های خارجی از محبوب ترین و پرکاربردترین سنگ ها است. برای آشنایی بیشتر با این سنگ با وب سایت وبی همراه باشید.
سنگ  گرانیت

دلیل این که انواع گرانیت خارجی  به این میزان محبوب شده  است ویژگی های فیزیکی آن از جمله استحکام بالا، مقاومت در برابر فرسایش، جذب آب ناچیز و همچنین  تنوع در ظاهر و رنگبندی آن است. به همین دلیل است که سال ها است از انواع گرانیت خارجی در میان انواع سنگ های خارجی برای نمای داخل و خارج ساختمان ها استفاده می شود.

سنگ  گرانیت

انواع  گرانیت خارجی اغلب در فضاهای باز مانند نمای ساختمان ها، پله ها، حیاط منازل، سنگفرش خیابان ها، پیاده روها و محوطه ها و همچنین جهت پیشخوان آشپزخانه، کاشی کف، پلکان، استخر و سونا و بسیاری از مواردی که جنبه تزیینی دارد استفاده می شود.

<a target= سنگ گرانیت " src="http://www.webii.ir/upload/ads/Customers/files/3(53).jpg" style="height:50%; width:50%" />

قطعات انواع گرانیت خارجی می تواند دارای سطح ناهموار باشد و یا تمام سطوح آن پرداخت شده باشد. از انواع گرانیت خارجی می توان سنگفرش های گرانیتی برای یک جاده باریک رنگین و یا حیاط منازل به وجود آورد. انواع گرانیت خارجی بیشتر در پیاده رو خیابان ها استفاده می شود که بسیار بادوام هستند. این سنگ ها ظاهر تزئینی زیبایی به وجود می آورد.

سنگ  گرانیت

ترکیب سنگ های طبیعی رنگارنگ با طراحی هنرمندانه و تخصصی نتیجه منحصر بفرد و بادوامی را ایجاد می کند.
از این‌که با وبسایت وبی همراه بودید سپاسگزاریم.
 
برچسب ها:
  • نویسندهوب سایت وبی
  • تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۹۵
  • تعداد بازدید: 3843

نظر شما در مورد این آگهی چیست؟